HLÁŠENÍ PORUCH:

595 043 333
733 532 546

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM:

595 042 369

Co je virtuální kancelář?

Virtuální kancelář je služba, díky které s námi můžete být v kontaktu i z domova a neztrácet tak čas cestováním. Téměř veškeré požadavky lze řešit jednoduchým způsobem přímo z počítače a to 24hodin, 7 dní v týdnu.

Přístup lze získat na základě vyplnění a odevzdání formuláře Souhlas se zpracováním osobních údajů , který je k dispozici na webových stránkách VaK Hlučín, s.r.o. nebo v sídle společnosti. Vyplněný souhlas je možno zaslat i elektronicky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Při první návštěvě virtuální kanceláře, popřípadě při zapomenutí hesla, je zapotřebí kliknout v přihlašovacím okně virtuální kanceláře na odkaz “poslat zapomenuté jméno a heslo emailem“ nebo přímo na odkaz "Poslat zapomenuté jméno a heslo emailem" a systém Vám zašle do 3 pracovních dnů přihlašovací údaje na zadanou e-mailovou adresu.

Přihlásit se můžete kliknutím na tlačítko “Vstup do virtuální kanceláře“ a po zadání vygenerovaných přihlašovacích údajů se otevře prostředí virtuální kanceláře. Po přihlášení doporučujeme změnit přihlašovací údaje do virtuální kanceláře.

 

Nabídka virtuální kanceláře:

-          zasílací adresa, možnost zaslání požadavku na změnu zasílací adresy, změna

           komunikačního e-mailu, přihlašovacích údajů

-          odběrná místa, kompletní přehled, čísla vodoměrů, sazby

-          odečty, historie spotřeb odběrných míst

-          možnost nahlášení stavu vodoměru (samoodečet v případě nezastižení odečítačem)

-          přehledný výpis uhrazených i neuhrazených faktur

-          možnost zaslání zpráv, připomínek a požadavků přímo přes webový formulář

Rychlý kontakt

Vodovody a kanalizace Hlučín,s.r.o
Ostravská 124/18 748 01 Hlučín
Tel./Fax : 595 042 369 - ústředna
Pohotovost - nepřetržitý provoz: 595 043 333   

Copyright © 2015 - 2018 VAKhlucin.cz - Vodovody a kanalizace Hlučín. Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek Hlučín